  • 2026 Haener HHG180-P30A Tilt Ditch Graafmachine Bak (Unused)
Locatie
St Aubin Sur Gaillon, HN, FRA
St Aubin Sur Gaillon, HN, FRA
Serienummer
Loading...
Gedetailleerde informatie
Binnenkort zal er een inspectierapport beschikbaar zijn. Kom later nog eens terug.
ID-nummer
#15251036
Op veilingterrein
Nee
Kenmerken
to fit 1-2t excavator, Working width: 800 mm, depth: 405 mm, Ø pin: 30 mm, volume (SAE): 54 L, weight: 103 kg