  • 2026 Haener HSL70-1400A Sorting Graafmachine Bak (Unused)
Locatie
St Aubin Sur Gaillon, HN, FRA
St Aubin Sur Gaillon, HN, FRA
Serienummer
Loading...
Gedetailleerde informatie
Binnenkort zal er een inspectierapport beschikbaar zijn. Kom later nog eens terug.
ID-nummer
#15251032
Op veilingterrein
Nee
Kenmerken
to fit 18-25 ton excavator, with 70mm Pin System (Pin to Pin 463mm/ wide 285mm), weight 500kg